O NAS

fullsizerender

dr Karolina Stefaniak

specjalista chirurg

lekarz medycyny estetycznej

Lek. Karolina Stefaniak jest specjalistą chirurgii ogólnej.

Ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Umiejętności i doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Tytuł lekarza medycyny estetycznej uzyskała odbywając szkolenie w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging.

Jest założycielem Gabinetu Chirurgii Laserowej LaserLab Medica, gdzie oferuje swoją szeroką wiedzę medyczną oraz doświadczenie w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz medycyny estetycznej.

Gabinet LaserLab Medica dysponuje najnowocześniejszym sprzętem medycznym.

Zabiegi wykonywane są wysokiej jakości laserami medycznymi, co gwarantuje bardzo dobre rezultaty leczenia, przy jednoczesnej niewielkiej inwazyjności.

Cechuje nas rzetelna, pełna poświęcenia praca z Pacjentami oraz szczególna dbałość o ich komfort i bezpieczeństwo na każdym etapie  profilaktyki, diagnostyki i leczenia.

Priorytetem prowadzonej przez nas działalności jest poprawa stanu zdrowia Pacjenta i nierozerwalnie z tym związanej jakości jego życia. Satysfakcja i zadowolenie Pacjenta, są dla nas najistotniejsze.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.